,

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی :

تمام سیستم های آب در برنامه های کاربردی برای تصفیه آب صنعتی و ارائه تجهیزات، سیستم ها و فیلترها برای پاسخگویی به نیازها کاربرد دارند. علاوه بر طراحی، ساخت، نصب و نگهداری این برنامه های کاربردی برای تصفیه آب صنعتی، شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نیز آموزش و خدمات را برای اطمینان از عملکرد سیستم ها ارائه می دهد.

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

کاربرد دستگاه تصفیه آب صنعتی

نکات مهم در محصولات تصفیه آب صنعتی عبارتند از :
  • آب تغذیه بویلر (Boiler Feed Water )
  • برج های خنک کننده ( Cooling Towers )
  • آب خالص بالا (High Purity Water )
  • تمیز کردن محصول (Product Cleaning )
  • جداسازی قطعات (Particulate Removal )
  • حذف جامدات حل شده (Dissolved Solids Removal )

آب تغذیه بویلر :

با ارتقاء کیفیت آب خوراکی، سطوح انتقال حرارت تمیز می شوند، تخلیه دیگ بخار کاهش می یابد، برنامه های شیمیایی بهینه می شود و تمیز کردن لوله ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

برج های خنک کننده :

آب برج های خنک کننده بسیار بیشتر از معمول به برنامه های تصفیه شیمیایی نیاز دارد. تمام سیستم های آب، تکنولوژی های آب چندگانه را در برنامه های خنک کننده خود فراهم می کنند. با فیلتر کردن آب خنک کننده مجزا، عملکرد دستگاه به حداکثر می رسد درحالی که هزینه ها کاهش می یابد ( صرفه جویی در انرژی)

آب خالص بالا :

تولید و توزیع مقادیر زیادی از آب فوق العاده خالص می تواند یک کسب و کار عالی باشد. سطوح مختلف کیفیت آب ورودی برای نیازهای مختلف با کیفیت آب خروجی به این معنی است که هر سیستم باید به صورت سفارشی ساخته شود.

تمیز کردن محصول :

اهمیت استفاده از آب با افزایش استانداردهای کیفیت و افزایش رقابت جهانی به سرعت رو به رشد است. این باعث شده است که آب با کیفیت بالا برای تمیز کردن محصول کاملا حیاتی باشد. با استفاده از آب با کیفیت بالا برای تمیز کردن محصولات، باعث افزایش کیفیت محصول و افزایش عملکرد آن شود.

جداسازی قطعات :

حذف ذرات از آب تغذیه و آب مصرفی یکی از قدیمی ترین و شایع ترین روش های تصفیه آب در دسترس است. دستگاه تصفیه شامل کارتریج، کیسه، صفحه نمایش و سیستم هاس مختلف قابل شستشو می باشد که ذرات با اندازه ها و انواع مختلف را حذف می کند

حذف جامدات حل شده :

هرکجا در مقیاس مانع رشد بهره وری عملیاتی شود یا سطوح محصولات از رسوب پر شود، حذف جامدات حل شده ضروری است. اگرچه اکثر منابع شهری و آب آشامیدنی ظاهرا تمیز هستند اما حاوی آلودگی های قابل ملاحظه ای می باشد که با گذشت زمان این آلاینده ها باعث آسیب رساندن به سیستم می شود .

  • سیستم های اسمز معکوس از تکنولوژی غشایی برای حذف بیش از ۹۰% ناخالصی ها در آب استفاده می کنند.
  • سیستم های تصفیه آب دئونیزه شده تقریبا تمام آلودگی های یونیزه را حذف می کند که در آن آب خالص مورد نیاز است.
  • مخلوط کننده های آب سختی را حذف می کنند ( کلسیم و منیزیم)

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب شرکت کاسپین ارتباط عرشیا در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)   همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

 

,

چگونه ORP متر کار می کند ؟

چگونه ORP متر کار می کند ؟

چگونه ORP متر کار می کند ؟ ORP متر ولتاژهای بسیار کوچک تولید شده را در آب های ازن دار بوسیله ی یک پراب ( لوله ) اندازه گیری می کند.

چگونه ORP متر کار می کند ؟

چگونه ORP متر کار می کند ؟

الکترودها از پلاتینیوم یا طلا ساخته می شوند که به طور معکوس الکترون های آن را به اکسید کننده بر می گرداند. ولتاژ تولید شده از مقایسه با یک الکترود نقره در یک محلول نمک نقره ای شبیه به یک پراب PH ( ph probe) تولید می شود.

معایب :

ORP نمی تواند به عنوان یک شاخص مستقیم از باقی مانده ازن استفاده کرد به جز در کاربردهای آب های خیلی تمیز

مزایا :

ORP یک اندازه مناسب از توانایی ازن برای انجام یک کار شیمیایی است. ORP در یک محدوده PH معتبر است. لوله های ORP به اندازه کافی ناهموار هستند و باید برای اندازه گیری در یک خط قرار گیرند. این پراب ها می توانند فشار بیش از ۳۰ psi در یک فرآیند را تحمل کنند.

ازن و پتانسیل کاهش اکسیداسیون (ORP)

در سیستم آب تمیز می توان با استفاده از ORP وضعیت ازن حل شده را به خوبی اندازه گیری کرد. با این حال، حتی قدرت قوی اکسید کننده ازن در سیستم های کدورت متوسط می تواند ارزش های ORP را به مراتب کمتر از انتظارت و حتی منفی ( کاهش) منجر شود. به طور کلی نظارت بر ازن با ORP در منبع ژنراتور به خوبی انجام می شود اما اندازه گیری در آب کثیف غیر قابل اعتماد است.

جهت خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب از فروشگاه رسمی کمپانی CCRA اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت هرگونه خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن : ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱

 همراه : ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰ – ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

,

ORP چیست ؟

ORP چیست ؟

ORP چیست ؟ موادی که دارای الکترون نیستند به شدت به دنبال یافتن الکترون ها در هر جایی هستند، این مواد به عنوان مواد اکسید کننده نامیده می شوند.

ORP چیست ؟

ORP چیست ؟

برعکس، مواد حاوی الکترون های اضافی قادر هستند الکترون های مازاد خود را اهدا کنند، این مواد به عنوان عوامل کاهش دهنده یا عوامل ضد اکسید کننده اشاره شده است.

ORP یک اصطلاح است که به طور مرتب در صنعت آب و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. ORP به معنای پتانسیل کاهش اکسیداسیون ( Oxidation – Reduction Potential) است. به طور کلی ORP یک اندازه پاکسازی آب و توانایی آن برای از بین بردن آلاینده ها است در واقع قادر به اکسیداسیون و یا کاهش یک ماده دیکر است. این محدوده از ۲۰۰۰- تا ۲۰۰۰+ با واحد اندازه گیری میلی ولت (mV) است. از آنجا که ازن اکسید کننده است تنها با سطح مثبت ORP ( بالاتر از ۰ mV) کار دارد.

خواندن ORP مثبت نشان می دهد که یک ماده عامل اکسید کننده است. به عنوان مثال، یک ماده با خواندن ORP از +۴۰۰ mV ، ۴ برابر اکسیداسیون بیشتری نسبت به ماده ایست که ORP با آن برابر +۱۰۰ mV است.

خواندن ORP منفی نشان می دهد که یک ماده عامل کاهنده است. به عنوان مثال، یک ماده با خواندن -۴۰۰ mV، ۴ برابر آنتی اکسید کننده تر از ماده ایست که عدد -۱۰۰ mV را نشان می دهد.

اکثر انواع آب از جمله آب شیرین و آب بطری عوامل اکسید کننده هستند زیرا مقدار ORP آنها مثبت است.

آب یونیزه قلیایی یک عامل ضد اکسید کننده است زیرا دارای مقدار منفی ORP است و می تواند الکترون های اضافی را به منظور خنثی کردن اثرات مضر رادیکال های آزاد بر بدن تحویل دهد.

سنسورهای ORP با اندازه گیری اکسیژن محلول کار می کنند. بیشتر آلاینده ها در آب باعث کم شدن اکسیژن می شوند زیرا ارگانیزم، اکسیژن مصرف می کند بنابراین در پایین ترین سطح ORP قرار می گیرد. در سطح بالای ORP، توانایی آب برای تخریب آلاینده های خارجی مانند میکروب ها و یا آلاینده های کربن بیشتر می شود. نمودار زیر سطح پتانسیل کاهش اکسیداسیون ORP را برای برنامه های مختلف مشخص می کند.  

                      سطح ORP                    

کاربرد

۱۵۰-۰

بدون استفاده عملی

۲۵۰-۱۵۰

پرورش ماهی

۳۵۰-۲۵۰

برج های خنک کننده

۴۷۵-۴۰۰

استخرهای شنا

۶۰۰-۴۵۰

لوله های داغ

۶۰۰

ضد عفونی و گند زدایی آب

۸۰۰

استریل آب

 

همچنین سطح ORP می تواند به عنوان سطح فعالیت باکتریایی آب مشاهده شود زیرا پیوند مستقیم بین سطح ORP و شمارش کولیفرم در آب اتفاق می افتد. مقدار سطح پتانسیل کاهش اکسیداسیون را می توان با ORP متر اندازه گیری کرد. 

جهت خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب از فروشگاه رسمی کمپانی CCRA اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت هرگونه خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن :     ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱

 همراه : ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰ – ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

,

اثرات ضد باکتریال ذرات نانو نقره (AgNP)

اثرات ضد باکتریال ذرات نانو نقره (AgNP)

اثرات ضد باکتریال ذرات نانو نقره (AgNP) :ذرات نانو نقره نشان دهنده فعالیت آنتی باکتریال (ضد باکتری) موثر در مقابل طیف وسیعی از باکتری های ایجاد کننده بیماری است.

اثرات ضد باکتریال ذرات نانو نقره (AgNP)

اثرات ضد باکتریال ذرات نانو نقره (AgNP)

نتایج نشان داد که تنها با استفاده از ذرات نانو نقره می توان مهار باکتری را بالا برد. تمام ترکیبات نانو نقره با آنتی بیوتیک های مختلف نشان دهنده فعالیت ضد باکتری است. نقره در اوایل قرن نوزدهم در پزشکی برای خواص ضد میکروبی آن استفاده شده است.

نانو نقره نسبت به یون های نقره واکنش پذیری بیشتری دارد و آن را برای کاربردهای پزشکی و صنعتی آب مناسب تر می کند.

ذرات نانو نقره (AgNP) برای مواد ضد میکروبی عالی آنها شناخته شده اند بنابراین می توان به عنوان جایگزین مواد ضد عفونی کننده استفاده شوند. با این حال، ذرات نانو نقره آزاد شده تهدیدی برای میکروارگانیسم های طبیعی می باشد.

کاربرد ذرات نانو نقره در خواص فیزیکی و شیمیایی و ضد میکروبی آن در محلول های مختلف آب و نیز استفاده از آنها برای جایگزین مواد ضد عفونی کننده در سیستم های تصفیه آب ارائه می شود. این نیز تخمین بهتر و داده های تجربی از خواص ضد میکروبی ذرات نانو نقره را در شرایط شیمی مختلف آب فراهم می کند.

به طور کلی از ذرات نانو نقره در صنایع و فرآیندهای تصفیه آب به منظور ضدعفونی کننده آب استفاده می شود ولی به تنهایی نمی توان برای تصفیه کامل آب استفاده کرد زیرا ذرات نانو نقره فقط باکتری ها و میکروب ها را از بین می برد و باقی املاح و مواد مضر را از آب حذف نمی کند.

در تصفیه آب بعضی از فیلترها با ذرات نانو نقره تهیه شده اند که در مرحله ی آخر تصفیه قرار می گیرند تا خواص ضد میکروبی و قارچی به آب دهند.

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب شرکت کاسپین ارتباط عرشیا در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)   همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

,

کاربرد آب هیدروژن ( Hydrogen water )

کاربرد آب هیدروژن ( Hydrogen water )

کاربرد آب هیدروژن ( Hydrogen water ): آب معمولی بهترین گزینه برای نگهداری بدن انسان است. اما برخی از شرکت های نوشیدنی ادعا می کنند که اضافه کردن عناصری مانند هیدروژن به آب می تواند سلامتی را افزایش دهد.

کاربرد آب هیدروژن ( Hydrogen water )

کاربرد آب هیدروژن ( Hydrogen water )

در این مطلب به بررسی کاربرد آب هیدروژن و تاثیرات آن بر سلامتی انسان پرداخته ایم.

آب هیدروژن چیست ؟

آب هیدروژنه از اضافه کردن مولکول های هیدروژن اضافی به آب خالص بدست می آید.

هیدروژن یک گاز بی رنگ، بی بو و غیر سمی است که به عناصر دیگر مانند اکسیژن، نیتروژن و کربن متصل می شود تا ترکیبات مختلفی از جمله شکر و آب ایجاد کند.

مولکول های آب از دو اتم هیدروژن (H2  ) و یک اتم اکسیژن ( O ) تشکیل شده است، اما برخی ادعا می کنند که آب تزریقی با هیدروژن اضافی مزایایی که آب ساده ندارد را تحویل می دهد. تصور می شود که بدن نمی تواند هیدروژن را در آب ساده جذب کند زیرا به اکسیژن محدود می شود. برخی شرکت ها ادعا می کنند که وقتی هیدروژن اضافه می شود ، این مولکول های هیدروژنی آزاد هستند و برای بدن انسان بیشتر قابل دسترس هستند.

این محصول از طریق تزریق گاز هیدروژن به آب خالص بدست می آید. در واقع آب هیدروژن یک آنتی اکسیدان قوی می باشد که از طریق رادیکال های آزاد مولکولی  بی ثبات بدست می آید و باعث کاهش استرس اکسیداتیو، عامل اصلی بیماری و التهاب می شود. مولکول هیدروژن با رادیکال های آزاد در بدن انسان مبارزه می کند و و سلول های بدن را از اثرات استرس اکسیداتیو محافظت می کند.

در درمان چاقی و دیابت موثر است و از سرطان جلوگیری می کند و برای پوست و چشم مفید است.

در واقع هیدروژن تنها آنتی اکسیدانی است که به تمام ارگان های بدن انسان و سلول های مغزی می تواند راه یابد.

هیدروژن را می توان از طریق قرص های هیدروژنه و یا فیلترهای غنی شده از هیدروژن (فیلتر قلیایی) به آب اضافه کرد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (CCRA ) با ارائه محصولات فوق و دستگاه های تصفیه آب با برند تجاری معتبر تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

برای سفارش و خرید آنلاین به وبسایت فروشگاهی شرکت مراجعه نمایید.

جهت مشاوره و خرید اینجا را کلیک نمایید.

,

شیر برقی در دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

شیر برقی در دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

شیر برقی در دستگاه تصفیه آب زیرسینکی: شیر برقی یکی از قطعات بسیار مهم در دستگاه تصفیه آب می باشد که به صورت الکترونیکی وظیفه قطع و وصل جریان آب را برعهده دارد.

شیر برقی در دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

شیر برقی در دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

به این صورت که اگر مخزن دخیره آب پر شد و پمپ دستگاه خاموش شد مسیر آب ورودی را مسدود می کند که دیگر آب وارد دستگاه نشود چون مخزن پر است آب از فاضلاب خارج شده و هدر می رود.

این قطعه دارای مزایا و معایبی نیز می باشد از جمله این که دستگاه برای انجام کار حتما نیاز به برق دارد، قیمت آن بالاست، احتمال هدر رفتن آب در این دستگاه کم است، باعث افزایش دستگاه می شود ، عیب یابی دستگاه بسیار راحت تر است، مسیر لوله کشی های دستگاه بسیار کمتر و مرتب تر است.

تست شیر برقی :

وظیفه ای این قطعه این است که در صورت خاموش بودن دستگاه، جلوی آب ورودی دستگاه را گرفته تا آب وارد فاضلاب نشود. برای تست عملکرد این قطعه کافی است در زمانی که دستگاه کار می کند برق دستگاه را جدا کنید بعد از آن شیلنگ فاضلاب را از بست فاضلاب بیرون بیاورید. باید جریان آب قطع شده باشد. اگر آب قطع نشده بود به احتمال زیاد قطعه خراب است و باید تعویض یا تعمیر شود.

از نشانه های خراب بودن قطعه شیر برقی این است که دستگاه روشن می شود ولی هیچ آبی تصفیه نمی شود . درواقع شیربرقی مسیر آب را باز نمی کند . در زمان خاموش بودن دستگاه ، آب به فاضلاب می ریزد .

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی از جمله شیر برقی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

,

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب زیرسینکی: امروزه اطراف ما را آلودگی های بسیاری فرا گرفته است و نیازبه وسایلی که این آلودگی ها را از محیط پیرامون ما حذف نماید احساس می شود.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب زیرسینکی

یکی از عمده ترین آلودگی های اطراف ما آلودگی های آب آشامیدنی است که به صورت روزمره به آن احتیاج داریم.

دستگاه تصفیه آب خانگی انواع بسیاری دارد و بهترین نوع این دستگاه ها، دستگاه هایی است که با روش اسمز معکوس RO  عمل می کند و یک دستگاه  شش مرحله ای است که مجهز به فیلترهای زیر می باشد:

۱- فیلتر الیافی پلی پروپیلن PP

برای حذف ذرات معلق نظیر گل و لای، شن و ماسه، ذرات ناشی از پوسیدگی لوله های آب، زنگ آهن و جلبک با دقت بسیار بالا از ۱ میکرون الی ۵ میکرون.

۲ – فیلتر کربن اکتیو گرانول

برای حذف کلر آزاد موجود در آب خام، گازهای شیمیایی محلول در آب، طعم و بوی نامطبوع آب و کدورت آب خام

۳   فیلترکارتریج کربن بلاک

برای جداسازی فلزات سنگین و سموم شیمیایی دفع آفات و جداسازی ذرات معلق کربن آزاد شده در آب

۴-  فیلتر ممبران

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب اصلی ترین مرحله در دستگاه می باشد. فیلتر ممبران عمل جدا سازی سموم آب مانند نیترات و نیتریت و آرسنیک و کلر به همراه کلیه بی کربنات ها را در دستگاه های تصفیه آب به روش RO بخوبی انجام می دهد.

۵- کارتریج پست کربن  POST CARBON

 که باعث حذف رنگ،  طعم، بو و مزه احتمالی درون مخزن انباشت دستگاه می گردد و سطح اکسیژن آب را نیز بالا می برد. 

۶-  فیلتر کارتریج مینرال

عمل افزودن املاح مورد نیاز بدن اعم از سدیم، کلسیم، منیزیم و پتاسیم به آب تصفیه شده را انجام می دهد.

 

اگر دستگاه تصفیه آبی با کیفیت و استاندارد خریداری کنید دیگرنگرانی بابت خرابی آن نخواهید داشت،  تنها نکته ای که باقی می ماند تعویض به موقع فیلترها است. گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری نیز هستند که آسایش و اطمینان را برای شما فراهم می آورد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا برای برطرف کردن نیاز مشتری اقدام به عرضه انواع دستگاه های تصفیه آب متناسب با نیاز مصرف کننده گان کرده است.

دستگاه های تصفیه آب انواع متفاوتی دارند و برای نیازهای مختلف و مصارف متفاوتی طراحی شده اند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی، دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی از جمله انواع دستگاه های تصفیه آب هستند که شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آنها را عرضه و خدمات پس از فروش آنها را ارايه می دهد.

برای تماس با شرکت و اطلاعات بیشتر با شماره های ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳- ۰۲۱ و یا شماره  ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت  www.shopccra.com  مراجعه نمایید.

,

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب: در دستگاه های تصفیه آب خانگی برای اینکه بتوان از آب تصفیه شده استفاده کرد باید بر روی سینک ظرفشویی یک شیر برداشت نصب کرد همچنین نصب شیر برداشت باعث جدا شدن آب تصفیه شده از آب ساختمان می شود.

شیر برداشت تصفیه آب معمولا کوچک بوده و می توان آن را بر روی سینک ظرفشویی نصب کرد البته این قابلیت را نیز دارد که با کمک پایه کوچک بر روی دیوار نصب شود . این شیرها انواع و اقسام مختلفی بر اساس ابعاد، جنس مغزی و نوع فلکه دارند که معمولا هر دستگاه تصفیه آب خانگی بر اساس شرایط ساخت و تولید آن، یک نوع شیر برداشت دارد.

شیر برداشت در رنگ ها و مدل های متنوعی از جمله شیر اهرمی، شیر ستاره ای (فلکه ای )، شیر اشکی، شیر بلند و کوتاه می باشد.

شیر برداشت اهرمی

شیر برداشت اهرمی دارای  یک اهرم بر روی پایه آن است که در ابعاد کوچک و بزرگ موجود می باشد . با استفاده از این اهرم می توان شیر را به سمت بالا و پایین و یا به سمت چپ و راست، باز و بسته کرد.

 

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

شیر برداشت فلکه ای

شیر برداشت فلکه ای به صورت چرخشی و فلکه ی آب می باشد که در ابعاد کوچک و بزرگ از جنس پلاستیکی می باشد.

                    

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

شیر برداشت دارای مغزی می باشد که از جنس برنجی، آلومینیومی و سرامیک موجود می باشد. مغزی شیر برداشت با جنس سرامیک فقط با آب تصفیه کار می کند زیرا آب با سختی بالا باعث خراب شدن مغزی می شود .

همچنین علاوه بر ظاهر زیبا باید از آلیاژهای با کیفیت و ضد زنگ مانند کروم و استیل ساخته شود .

شیر برداشت ها نیز به صورت دو منظوره در بازار موجود می باشد. که هم برای مصرف آب تصفیه و هم آب قابل مصرفی استفاده می شود.

 

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

انواع شیر برداشت دستگاه تصفیه آب

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی از جمله شیر برداشت و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

,

فروش کربن اکتیو پودری نوریت Norit

فروش کربن اکتیو پودری نوریت Norit

فروش کربن اکتیو پودری نوریت Norit: کربن اکتیو معمولا از موادی که دارای کربن هستند تهیه می شود . این مواد عبارتند از زغال سنگ، چوب، لیگنیت، پوسته نارگیل، ترکیبات نفتی که ویژگی های کربن فعال با توجه به مواد اولیه ساخته شده از آن مشخص می شود.

فروش کربن اکتیو پودری نوریت Norit

فروش کربن اکتیو پودری نوریت Norit

کاربردهای کربن اکتیو پودری

کربن اکتیو پودری در صنایع آب و فاضلاب برای از بین بردن رنگ ، بو ، مزه آب در کارخانجات ، در صنایع شیمیایی، پالایش و پتروشیمی، صنایع مواد غذایی ، در پالایشگاه های نفت ، در داروسازی ها و روغن های خوراکی و صنعتی ، تصفیه هوا و گاز ها و استخراج و تخلیص طلا و نقره استفاده می شود.

 

اصول گوناگونی در تولید ذغال های فعال شده وجود دارد که به سه اصل بستگی دارد.

نوع ماده اولیه کربن فعال به مشخصات فیزیکی محصول و مشخصات جذبی برای کاربردهای مختلف بستگی دارد.

روش های فعال سازی کربن اکتیو عبارتند از:

– فعال سازی به روش شیمیایی
– فعال سازی توسط بخار

فعال سازی به روش شیمیایی :

در این روش ماده اولیه که چوب یا ذغال سنگ نارس می باشد را با یک عامل آبگیر مانند اسید فسفریک یا کلرید زنیک آغشته می کنند تا به شکل خمیری شود سپس این ماده را در دمای ۵۰۰-۸۰۰ درجه سانتی گراد قرار می دهند تا کربنفعال شود . کربن اکتیو تولید شده را بعد از شستشو خشک و به پودر تبدیل می کنند. کربن اکتیو بدست آمده دارای منافذ باز زیادی است و برای جذب مولکول های بزرگ بسیار مناسب هستند.

فعال سازی توسط بخار :

در این روش ماده اولیه از چوب نیم سوخته ، زغال سنگ و پوست نارگیل می باشد. که در دمای بین ۸۰۰ تا ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد با وجود بخار فعال می شود. در این واکنش گرما از سوختن ناقصCO  و H2 تامین می شود . ذغال تولید شده توسط این روش دارای منافذ ریزی هستند که مایعات و گازها را جذب می کنند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه انواع فیلتر های یخچال و فیلتر تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.  همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com  مراجعه نمایید.

تلفن:  ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)    همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

,

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام : آبی که برای استحمام استفاده می شود کیفیت لازم را ندارد و ممکن است برای سلامت پوست و مو مضر باشد. همچنین ممکن است فشار آب برای استحمام مناسب نباشد. برای رفع این دو مشکل می توان از فیلترهای سردوشی ویتامینه حمام استفاده کرد.

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام

مزایای فیلتر سردوشی ویتامینه حمام :

این فیلترهای سردوشی ویتامینه حمام می توانند تا ۹۹٫۹ درصد کلر و کرامین های موجود در آب را حذف کنند.

۵۰% صرفه جویی در مصرف آب :

باعث صرفه جویی ۵۰ درصدی مصرف آب می شود و همچنین فشار آب را افزایش می دهد. می تواند در هر درجه حرارت آب کار کند.

سلامت پوست و مو :

کلر موجود در آب دارای اثر خشک کننده مو و پوست است و ممکن است باعث آسیب به مو و پوست شود. فیلتر سردوشی ویتامینه حمام برای خنثی کردن کلر و کلرامین در آب شیرین بسیار موثر است و همچنین باعث آزاد سازی ویتامین C می شود. ویتامین C نقش مهمی در ظاهر مو و جوان سازی پوست دارد.

با تولید ۴۲۱۰۰۰ یون منفی در هر سی سی از طریق نازل خروجی فیلتر باعث یونیزه شدن آب می شود که این امر برای رفع خستگی و کسالت بعد از حمام بسیار موثر است.

در ژل های ویتامین C با استفاده از خاصیت آروماتراپی باعث ایجاد رایحه ای خوش بو در محیط حمام می شود.

بهره گیری از تکنولوژی نانو در کاهش مصرف انرژی و فشار آب

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام

فیلتر سردوشی ویتامینه حمام

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (CCRA ) با ارائه محصولات فوق و دستگاه های تصفیه آب با برند تجاری معتبر تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

برای سفارش و خرید آنلاین به وبسایت فروشگاهی شرکت مراجعه نمایید.

جهت مشاوره و خرید اینجا را کلیک نمایید.